مشخصات باورنکردنی جاشمعی کنار سالنی ساخته شده در لندن!

چه قصد دارید از شمع برای تقویت و روشن کردن فضای خود استفاده کنید و چه برای دادن حس مثبت به اتاق نشیمن خود، استفاده از جا شمعی ضروری است.

شمع ها اگر بدون پایه قرار گیرند و بدون مراقبت رها شوند می توانند بسیار خطرناک باشند و باعث ایجاد آشفتگی شوند.

استفاده های قابل توجهی از جا شمعی شیشه ای وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. ما چند نکته کلیدی را جمع آوری کرده ایم تا به شما در درک اهمیت استفاده از شمع های ستونی کمک کند.

برای آشنایی بیشتر با مزایای استفاده از پایه نگهدارنده شمع برای قرار دادن صحیح شمع روی میز به جای قرار دادن یک بشقاب تصادفی زیر آن، ادامه مطلب را بخوانید.

جاشمعی کنار سالنی در شکل ها، اندازه ها و طرح های مختلفی تولید می شوند.

برخی از آنها دارای یک پایه کوچک یا نازک مانند شمع های مخروطی هستند در حالی که برخی دیگر دارای کفی پهن مانند شمع های ستونی هستند.

نگهدارنده‌های شمع شیشه‌ای از شمع‌ها پشتیبانی می‌کنند تا به آن‌ها کمک می‌کند تا در حالت قائم بایستند و جذابیت بصری منحصر به فردی به آن‌ها ببخشند.

ثابت کردن شمع های خود در یک نگهدارنده شمع مناسب به آنها پشتیبانی لازم را برای نگه داشتن آنها در جای خود می دهد.

به عنوان مثال، از جا شمع‌های مخروطی می‌توان برای کمک به بلند نگه داشتن شمع‌های شام استفاده کرد تا ظاهری ظریف و پیچیده به میز ناهارخوری شما ببخشد.

به طور مشابه، شمع‌های نذری فنجان‌های کوچکی برای نگه‌داشتن و حمایت از شمع نذری هستند که در غیر این صورت ممکن است خود به خود فرو بریزند.

اگرچه شمع‌های چای لایت در یک ظرف کوچک قرار می‌گیرند، اما استفاده از نگهدارنده‌های شمع چای چای برای حمایت مناسب از آن‌ها بسیار مهم است، زیرا اندازه آنها کوچک است.