پوشیدن کفش اسپرت نیوبالانس به شما شانس زندگی می دهد!

یک کفش دویدن که به خوبی مناسب باشد راحت و راحت خواهد بود بدون اینکه خیلی تنگ باشد.

در حالت ایده‌آل، از جلوی کفش تا شست پا باید حدود ½ تا عرض انگشت شست کامل وجود داشته باشد و فضای کافی برای تکان دادن انگشتان پا بدون احساس محدودیت یا گشادی زیاد باشد.

کفش اسپرت نیوبالانس مناسب باید مانند یک اکستنشن طبیعی بدن شما باشد.

برای بهترین نتیجه و ماندگاری کفش، سعی کنید از آب گرم، صابون ظرفشویی و یک دستمال برای تمیز کردن لکه استفاده کنید—بهتر است از خیس کردن بیش از حد آنها در ماشین لباسشویی خودداری کنید.

اگر لکه یا کثیفی سرسخت دارید، یک مسواک قدیمی را انتخاب کنید تا گل و لای یا زباله را پاک کنید.

برای خشک کردن، روزنامه را داخل کفش های مخصوص دویدن خود قرار دهید و آنها را در مقابل یک فن قرار دهید یا اجازه دهید در هوا خشک شوند بهتر است از قرار دادن کفش های خود در خشک کن خودداری کنید.

کفش دویدن مناسب برای هر دونده یک انتخاب منحصر به فرد است.

بهترین اقدام شما این است که در مورد گزینه های خود تحقیق کنید تا بهترین گزینه را برای خود بیابید و نیازهای خود را مشخص کنید.

از طریق سایت ما فیلتر کنید تا گزینه هایی را جستجو کنید که می توانند نیازهای منحصر به فرد شما را برآورده کنند.

آیا به پایداری اضافی و بالشتک مهندسی شده نیاز دارید؟ New Balance کفش‌هایی را ارائه می‌کند که نیازهای شما را در اولویت قرار می‌دهند، مانند کفش‌های دویدن پایدار، کفش‌های دویدن خنثی، کفش‌های دویدن کنترل حرکت و موارد دیگر.

بهترین کفش دویدن برای شما به نیازها، اهداف و نوع حمایتی که به دنبال آن هستید بستگی دارد.

کفش دویدن ایده‌آل شما به راحتی جا می‌شود، مشکلات بی‌ثباتی را که ممکن است داشته باشید برطرف می‌کند، و دارای بالشتک مناسبی است که دوام دارد.

به طور معمول، این عوامل به ویژگی های منحصر به فرد پاها، قوس ها و ترجیحات شما بستگی دارد.