کشف جسد در اجاق گاز فردار خانه اوباما!!

فرها نقش حیاتی در آشپزخانه دارند و شما چیزی می خواهید که مطابق نیاز شما عمل کند.

مهم است که همه گزینه های خود را در نظر بگیرید، مانند گاز یا برق، همرفت یا معمولی و مستقل در مقابل کشویی.

فرقی نمی‌کند در حال بازسازی هستید یا فقط می‌خواهید ارتقا دهید، از این راهنما استفاده کنید تا انواع بهینه اجاق‌ها را برای خود بیابید.

استفاده از این دو سیستم پخت و پز در کنار هم امکان پخت و برشته شدن را فراهم می کند و در عین حال سطح رطوبت داخل فر را کنترل می کند.

با سطوح رطوبتی که می تواند به 60 درصد برسد، پختن گوشت برای ساعت ها در دمای پایین (60 تا 80 درجه سانتی گراد) کاملاً ممکن می شود.

چه به دنبال اولین اجاق گاز فردار خود باشید و چه می‌خواهید آشپزخانه خود را با یک مدل مدرن ارتقا دهید، انواع مختلفی از اجاق‌ها برای انتخاب وجود دارد.

در زیر لیستی از انواع مختلف اجاق های موجود در بازار آورده شده است تا به شما کمک کند تعیین کنید کدام مدل برای آشپزخانه شما مناسب است.

اجاق‌ها با اجاق‌های یک یا دو نفره عرضه می‌شوند، در حالی که اجاق‌های دیواری در مدل‌های تک، دوتایی و ترکیبی موجود هستند.

اجاق

  • محدوده فرهای تک فر و اجاق های تک جداره یک حفره فر استاندارد را در ظرفیت های مختلف ارائه می دهند.
  • محدوده فر دو نفره دارای دو فر مجزا است، معمولاً یک فر کوچکتر در بالا و یک فر بزرگتر که می توان آنها را در تنظیمات مختلف پخت تنظیم کرد.
  • اجاق‌های دوجداره معمولاً شامل دو فر با ظرفیت‌های مشابه هستند که در نتیجه ظرفیت پخت بیشتری نسبت به فرهای دوبل دارند.
  • اجاق های دیواری ترکیبی دارای یک مایکروویو در بالا و یک فر در پایین هستند که باعث صرفه جویی در فضای آشپزخانه که در آن مایکروویو قرار می گرفت، می شود.

اجاق های تک جداره به فضای کمتری نیاز دارند و می توانند به شما در طبخ غذاهای روزمره با ظرفیت استانداردشان کمک کنند.

اجاق‌های دوتایی یا اجاق‌های دیواری و اجاق‌های دیواری ترکیبی گزینه‌های عالی هستند که به شما کمک می‌کنند چندین دوره را به طور همزمان آماده کنید.